W drugiej wiosennej kolejce, piłkarze Legionovii zremisowali na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Po pierwszej połowie 1:0 prowadzili gospodarze, w drugiej części, w 61 minucie, bramkę dla gości zdobył Dawid Ryndak. W sobotę 22 marca (godz. 1500) Legionovia zagra na własnym boisku ze Zniczem Pruszków.

Po znakomitym meczu przeciwko Stali w Mielcu, kibice liczyli, że Legionovia zdobędzie także punkty w meczu wyjazdowym z Olimpią Elbląg. Gospodarze są w jeszcze trudniejszej sytuacji niż klub z Legionowa, bo mają o dwa punkty mniej, więc nie mogli sobie pozwolić na stratę punktów na własnym boisku.

W pierwszej połowie goście posiadali przewagę, ale nie potrafili zamienić jej na bramki. Najlepszych sytuacji nie wykorzystał Marcin Stańczyk, który w 8 minucie trafił w słupek, a dwie minuty później umieścił piłkę w bramce gospodarzy, ale sędzia odgwizdał faul na bramkarzu i gola nie uznał.

W 29 minucie z prawej strony zacentrował w pole karne Maciej Prusinowski. Marek Lendzion nie sięgnął piłki, a znajdujący się za nim Anton Kołoskow uderzeniem głową pokonał Mateusza Matrackiego. Jeszcze przed przerwa bliski wyrównania był Piotr Gurzęda, ale jego strzał był minimalnie niecelny.

W 60 minucie Konrada Karaszewskiego zmienił Dawid Ryndak. Już dwie minuty później piłkarz ten, technicznym uderzeniem pokonał bramkarza gospodarzy, doprowadzając do wyrównania. Mimo kilku okazji z obydwu stron, więcej bramek nie padło i mecz zakończył się remisem 1:1.

W sobotę 22 marca o godz. 1500 Legionovia zmierzy się na własnym boisku ze Zniczem Pruszków. W rundzie jesiennej legionowianie pokonali na wyjeździe drużenę z Priszkowa 1:0, po bramce Sebastiana Janusińskiego.

Olimpia Elbląg – Legionovia 1:1 (1:0)

Bramki: Kołoskow 29 – Ryndak 62

Olimpia: Imianowski — Lewandowski, Kopycki, Skierkowski (69 Sambor), Ichim, Kołosow, Piotrowski (70 Maciejak), Stępień, Ressel, Sedlewski, Prusinowski.

Legionovia: Matracki – Goliński, Lendzion, Gurzęda, Kołodziejski (46 Pielak), Vallejo, Tomczyk, Romańczuk, Karaszewski (60 Ryndak), Stańczyk (Janusiński), Czerkas.

Piłka nożna. II liga. Grupa wschodnia.

20 kolejka (15-16 marca). Olimpia ElblągLegionovia 1:1, Świt Nowy Dwór MazowieckiPogoń Siedlce 2:1, Pelikan ŁowiczZnicz Pruszków 0:2, Radomiak RadomSiarka Tarnobrzeg 0:4, Stal MielecOlimpia Zambrów 1:3, Wisła PuławyStal Stalowa Wola 2:0, Motor LublinGarbarnia Kraków 3:1, Limanovia LimanowaWigry Suwałki 2:0, Stal RzeszówConcordia Elbląg 0:1.